Infinity Wax Pure Shampoo šampūns bez vaska 500ml Konc.15.90€Cena ieskaitot PVN 21%
|
Īpaši gluds un augsti koncentrēts auto šampūns, kas nodrošina izcilu mazgāšanas efektivitāti bez pievienotiem vaskiem, polimēriem vai spīduma pastiprinātājiem.
Pure Shampoo efektīvi attīra virsmu un nodrošina lielisku slīdamību, palīdzot samazināt skrāpējumu un citu bojājumu risku kontakta mazgāšanas laikā. Ideāli piemērots transportlīdzekļiem ar keramikas pārklājumu. Tā kā šis šampūns nesatur papildu aizsargvielas, tas nepārklāj esošos aizsargpārklājumus ar zemas kvalitātes vaskiem, kā tas bieži notiek ar “wash & wax” tipa šampūniem.
Lietošana:
Pievienot šampūnu līdz pusei piepildītam spainim ar ūdeni un saputot ar augstspiediena mazgātāju, lai iegūtu biezas un noturīgas putas. Uzglabāt vertikālā stāvoklī. Transportēšanas laikā nostiprināt.
BĪSTAMI! Satur: C12-14 etoksilētus spirtus, sulfātus, nātrija sāļus; 5-hloro-2-metil-2H-izotiazol-3-ona un 2-metil-2H-izotiazol-3-ona reakcijas masu (3:1); C14-16 alkānu hidroksi un C14-16 alkēnu sulfonskābju nātrija sāļus; 1-propanamīnija, 3-amino-N-(karboksimetil)-N,N-dimetil-, N-C8-18 acila atvasinājumu hidroksīdus, iekšējos sāļus. Kairina ādu. Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. Izraisa nopietnus acu bojājumus. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. Izvairīties ieelpot putekļus/tvaikus/gāzi/dūmus/izgarojumus/smidzinājumu. Izvairīties no izplatīšanas apkārtējā vidē. Pēc izmantošanas rokas, apakšdelmus un seju, kārtīgi nomazgāt. Izmantot aizsargcimdus/aizsargdrēbes/acu aizsargus/sejas aizsargus. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ūdens un ziepju daudzumu. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu. Ja rodas ādas iekaisums vai izsitumi: lūdziet mediķu palīdzību. Novilkt piesārņoto apģērbu un pirms atkārtotas lietošanas izmazgāt. Atbrīvoties no satura/tvertnes nododot tos bīstamo vai speciālo atkritumu savākšanas punktā saskaņā ar vietējiem, reģionālajiem, valsts un/vai starptautiskajiem noteikumiem. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu.
Sastāvdaļas: Anjonu virsmaktīvās vielas ≥5–<15% Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone DMDM Hydantoin.