Lietošanas noteikumi

Kā iepirkties?

Pasūtījumus var veikt jebkurā diennakts laikā, atlasot preces interneta veikalā www.autoduals.lv un pirkuma noformēšanai nav nepieciešama reģistrēšanās.

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 9.00 līdz 17.00. Pēc pasūtījuma apstrādes, nepieciešamības gadījumā, ar Jums sazināsies www.autoduals.lv pārstāvis, lai precizētu nepieciešamo informāciju un apstiprinātu pasūtījumu.

Ja izvēlaties reģistrēties, tad atzīmējot iespēju reģistrēties, tā notiek automātiski pie pirmā pirkuma veikšanas. Jums uz e-pastu tiks nosūtīta parole.

Pasūtījumu apstrāde notiek vienas darba dienas laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.

www.autoduals.lv patur tiesības pasūtījumus apstrādāt tikai pēc apmaksas saņemšanas.

Preču cenas ir norādītas ar Pievienotās vērtības nodokli 21% un 12% (medikamenti un medicīniskie produkti atbilstoši PVN likuma 42.panta pirmajā un otrajā daļā noteiktajam). Cenā nav iekļauta maksa par piegādi.  Minimālais pasūtījums 5Eur. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 70 Eur.

Ja precei ir piemērota akcijas cena, tad tā ir spēkā jebkuram pircējam un ir aktuālā pārdošanas cena.

Preču atlikumiem ir informatīvs raksturs, to atjaunošana notiek reizi dienā. Ja Jūsu izvēlētā prece nebūs pieejama, pēc Jūsu pieprasījuma, mēs piedāvāsim tās aizvietošanu ar līdzvērtīgu vai saņemšanu līdz ar jaunu preču pievedumu, vai naudas atgriešanu.

 

Norēķinu veidi

  • Privātpersonām

www.autoduals.lv i-veikalā iespējams veikt apmaksu ar pārskaitījumu (uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins), kā arī ar tiešajiem online maksājumiem, pieslēdzoties savai internetbankai vai ar maksājumu kartes datiem. Preci varēsiet saņemt pēc tam, kad www.autoduals.lv būs saņēmis pasūtījuma apmaksu. Preces izsniegšanas brīdī Jūs saņemsiet preču pavadzīmi.

  • Juridiskām personām

Veicot apmaksu ar pārskaitījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts avansa rēķins, kas jāapmaksā pirms preces saņemšanas, ja vien nav noslēgts sadarbības līgums, kas paredz citus nosacījumus.
SVARĪGI: pasūtījuma saņēmējam obligāti jāiesniedz uzņēmuma izsniegta pilnvara un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Kopā ar pasūtījumu tiek izsniegta pavadzīme.

 


BEZMAKSAS PIEGĀDE*
RAŽOTĀJA GARANTIJA

IZDEVĪGAS CENAS

+371-29373739
P-PK 9-17
KATEGORIJAS
Rādīt visas kategorijas