CarPlan Ultra pulētājs automašīnas virsbūvei-melns, 500ml

8.50Cena
ieskaitot PVN 21%
Kods:ULT109
Grupa:Auto ķīmija un piederumi kopšanaiVirsbūves un motora kopšana, tīrīšanaPulēšanas un atjaunošanas līdzekļi
Ražotājs:Tetrosyl
Pieejams
noliktavā:
noliktavā Galvenā noliktava :>50 gbBaltegles (blakus Celtnieku iela 15), Ķekava
noliktavā Liiba veikals :3 gbRīgas iela 22a, Ķekava
noliktavā Valdeka veikals :4 gbRīgas iela 11a, Jelgava
noliktavā Sloka veikals :3 gbSlokas iela 115, Rīga
noliktavā T/C Dauga :6 gbRīgas iela 23, Ogre
noliktavā Vienības gatve veikals :4 gbRīga, Vienības gatve 113, T/C Maxima
Produkta apraksts

CarPlan Ultra krāsas pulēšanas līdzeklis noņems noturīgas netīrumus, atjaunos un vaskos auto krāsojumu. Piemērots visiem automašīnas krāsojumiem tai skaitā metālikai un perlamutra krāsojumam.

Lietošanas instrukcija: 1. Nomazgāt automašīnu ar Ultra šampūnu un noslaucīt. 2. Sakratīt pudeli un uzklāt līdzekli uz mitras lupatiņas. 3. Uzklāt līdzekli uz virsmas ar apļveida kustībām, pievēršot īpašu uzmanību skrāpējuma vietām un krāsu plankumiem. 4. Ļaut līdzeklim nožūt, pirms pulēšanas līdz spīdumam. 5. Ja nepieciešamas, atkārtot. Uzmanību! Šo līdzekli nevajadzētu lietot uz svaiga, ieplaisājuša vai bojāta krāsojuma.

Piezīme: Šis produkts nenoņems dziļus krāsas bojājumus vai akmeņu izsitumus. Uz stipri izbalējuša vai stiprākām švīkām krāsojumā, ieteicams vispirms izmantot CarPlan Ultra krāsas atjaunotāju. Uzklāt līdzekli uz nelielas virsmas, lai pārliecinātos, ka iespējams sasniegt vēlamos rezultātus.

Uzmanību! Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. Izvairīties ieelpot tvaikus/izgarojumus. Izmantot aizsargcimdus/aizsargdrēbes/acu aizsargus/sejas aizsargus. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ūdens daudzumu. Ja rodas ādas iekaisums vai izsitumi: lūdziet mediķu palīdzību. Novilkt piesārņoto apģērbu un pirms atkārtotas lietošanas izmazgāt. Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar spēkā esošajiem atkritumu apsaimniekošanas normatīvajiem aktiem.

Satur: 2-METHYLISOTHIAZOL-3(2H)-ONE. Vienmēr uzglabāt vertikālā stāvoklī un nostiprināt transportēšanas laikā.

Parametri
Uzdot jautājumuBEZMAKSAS PIEGĀDE*
RAŽOTĀJA GARANTIJA

IZDEVĪGAS CENAS

+371-29373739
P-PK 9-17
KATEGORIJAS
Rādīt visas kategorijas