CarPlan Ultra pulētājs automašīnas virsbūvei-sudrabs, 500ml

8.50Cena
ieskaitot PVN 21%
Kods:ULT108
Grupa:Auto ķīmija un piederumi kopšanaiVirsbūves un motora kopšana, tīrīšanaPulēšanas un atjaunošanas līdzekļi
Ražotājs:CarPlan
Pieejams
noliktavā:
noliktavā Galvenā noliktava :>50 gbBaltegles (blakus Celtnieku iela 15), Ķekava
noliktavā T/C Domina Shopping, Rīga :5 gbIeriķu iela 3, T/C Domina Shopping, Rīga (Piegāde pirmdienās)
Produkta apraksts

CarPlan Ultra krāsas pulēšanas līdzeklis attīrīs, atjaunos un ievaskos automašīnas krāsu. Piemērots visiem automašīnas krāsojumiem arī metālikai.

Lietošanas instrukcija: 1. Nomazgāt automašīnu ar Ultra šampūnu un noslaucīt. 2. Sakratīt pudeli un uzklāt līdzekli uz mitras lupatiņas. 3. Uzklāt un iepulēt līdzekli uz virsmas ar apļveida kustībām, pievēršot īpašu uzmanību skrāpējuma vietām un krāsu plankumiem. 4. Ļaut līdzeklim nožūt un pulēt līdz spīdumam. 5. Ja nepieciešamas darbību, atkārtot. Uzmanību! Šo līdzekli nevajadzētu lietot uz svaiga, ieplaisājuša vai bojāta krāsojuma.

Piezīme: Šis produkts nenoņems dziļus krāsas bojājumus vai akmeņu izsitumus. Uz stipri izbalējuša vai stiprākām švīkām krāsojumā, ieteicams vispirms izmantot CarPlan Ultra krāsas atjaunotāju. Uzklāt līdzekli uz nelielas virsmas, lai pārliecinātos, ka iespējams sasniegt vēlamos rezultātus.

Uzmanību! Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. Izvairīties ieelpot tvaikus/izgarojumus. Izmantot aizsargcimdus/aizsargdrēbes/acu aizsargus/sejas aizsargus. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ūdens daudzumu. Ja rodas ādas iekaisums vai izsitumi: lūdziet mediķu palīdzību. Novilkt piesārņoto apģērbu un pirms atkārtotas lietošanas izmazgāt. Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar spēkā esošajiem atkritumu apsaimniekošanas normatīvajiem aktiem.

Satur: 2-METHYLISOTHIAZOL-3(2H)-ONE. Vienmēr uzglabāt vertikālā stāvoklī un nostiprināt transportēšanas laikā.

Parametri
Pulēšanas līdzekļi:Pulētāji ar krāsas pigmentu
Uzdot jautājumuBEZMAKSAS PIEGĀDE*
RAŽOTĀJA GARANTIJA

IZDEVĪGAS CENAS

+371-29373739
P-PK 9-17
KATEGORIJAS
Rādīt visas kategorijas